Popis
Byli jsme pověření, majitelkou trvale žijící v zahraniční, exkluzivním prodejem stavebního, rovinatého pozemku, téměř pravidelného tvaru o výměře 2.247 m2. Na pozemek je přivedena elektrika a plyn, v ulici Zapská je obecní vodovodní a kanalizační řád.

Pozemek se nachází na okraji Radonic, Praha východ, které leží v těsném sousedství hlavního města, při její východní hranici. Vzhledem k těsnému sousedství s Prahou, takřka ideální dopravní dostupnosti a vynikající občanskou vybavenosti, jsou Radonice atraktivním místem pro bydlení. Do centra Prahy je to asi asi 15 km a 7 km do Brandýse nad Labem-Stará Boleslav. V Radonicích žije cca 1000 obyvatel.

Občanská vybavenost - obec má vynikající občanskou vybavenost vytvářející podmínky pro moderní život v klidu venkova, ale přitom na dosah velkoměsta. Samozřejmostí je veškerá technická infrastruktura jako je kanalizace, vodovod, plynovod či vydlážděné ulice, obec má i moderní mateřskou školu pro 65 dětí a 2 základní školy, několik dětských hřišť. Občanům slouží obecní dům s prodejnou potravin, ordinací lékaře či společenským sálem, pro další společenské a kulturní akce je k dispozici kulturní dům. Rodinný park Amerika s amfiteátrem a koupalištěm, fotbalový areál s tréninkovým hřištěm s umělou trávou a umělým osvětlením, tenisový areál, pro ostatní sporty lze využít víceúčelové sportovní hřiště.

Radonice žijí intenzivním kulturním a společenským životem. Během roku je pořádána celá řada tradičních akcí jako pálení čarodějnic, Den dětí a večer rodičů, posvícení, či vánoční divadelní představení pod širým nebem v podání místních ochotníků. Kromě toho má obec zřízeno vlastní Kulturní centrum, které zajišťuje bohatý divadelní, hudební a společenský program v Obecním domě a Rodinném parku Amerika. V obci taky funguje ochotnický spolek, dámská taneční skupina, sportovní oddíl kopané a tenisu. Je zde restaurace, Penny market a Jednota.

Dopravní možností - obcí Radonice prochází silnice III. třídy, nachází se zde zastávka příměstské autobusové linky 367 z Brandýs nad Labem na Černý most, linka 376 Brandýs nad Labem – Letňany a linka 378 Radonice - Letňany. Železnice zde není.

Naše kancelář poskytuje taky finanční poradenství (pomoc při vyřízení hypotéky).

Pro podrobnější informace kontaktujte naši kancelář odpovědného makléře.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej pozemků objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej