Popis
Nabízíme krásný byt 1+kk do OV 31,75 m2 ve 4.NP s východní orientací v novém bytovém projektu Hodkovičky Green II. Čtyři bytové domy budou umístěny v Hodkovičkách v Praze 4 a budou navazovat na úspěšně dokončenou a vyprodanou první etapu. Výstavba zahájena!
Projekt Hodkovičky Green II vás zaujme výhledem na Vltavu a na blízké vilové čtvrti a také jedinečnou polohou v blízkosti golfového hřiště a zeleně umožňující sportovní a rodinné vyžití. Velkou předností je také výborná dostupnost do centra, nedaleko se nachází zastávka tramvaje a autobusu. V bytě jsou plastová okna, plovoucí podlaha, luxusní dlažby a obklady. Možnost klientských změn. Lze dokoupit garážové stání a sklep. Výhodné platební podmínky, při rezervaci se hradí 50.000,-- Kč, po uzavření smlouvy o smlouvě budoucí kupní 10 % z kupní ceny, doplatek ceny až po kolaudaci 3Q/2011. Rádi Vám pomůžeme s hypotékou.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej bytů 1+kk objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej