Popis
Představujeme k prodeji pěkný byt 3+kk o celkové výměře 85 m2 v ulici Na Čampuli na okraji obce Tlučná.

Byt je umístěn v 1. nadzemním podlaží cihlového domu z roku 2002. Je celkově prostorný a velmi pěkně udržovaný. Proběhla v něm rekonstrukce koupelny a WC. V chodbě, odkud je vstup do všech místností, je položena dlažba. Kuchyně byla spojena s obývacím pokojem, aby tak vznikl větší a příjemnější prostor. Okna jsou plastová, orientovaná na sever a na jih.

Byt je vytápěn plynovým kotlem, který je umístěn v domě. Voda i kanalizace jsou přivedeny do domu dálkově. K bytu patří zděný sklep a dále je možné využívat sušárnu s prádelnou. Parkovat lze bez problému před domem.

Obec Tlučná je pěkné městečko v blízkosti Plzně. Naleznete zde veškerou občanskou vybavenost (obchody, restauraci, mateřskou školu, lékaře atd.), je zde výborné vlakové spojení z Plzně.
Koupi bytu doporučujeme hlavně díky jeho pěknému stavu a umístění v klidné části s dobrou dostupností do Plzně.

Vzhledem k tomu, že byt je nyní v majetku obce a na majitele budou tyto byty převáděny v roce 2021, je možné jej nyní financovat buď vlastními prostředky, nebo hypotečním úvěrem s tím, že jako zástava musí byt použita jiná nemovitost.
Ohledně možností financování poradím a případně zajistím výhodný hypoteční úvěr: plzenskehypoteky.cz

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej bytů 3+kk objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej