Popis
Ve výhradním zastoupení nabízíme výjimečnou nabídku rodinného bydlení v přírodě, u lesa.
Jedná se o dům po celkové rekonstrukci se všemi vymoženostmi moderní doby, ale přitom v těsné blízkosti a v přímém kontaktu s přírodou.
V okolí Kozlova je veškerá občanská vybavenost. Bystřice nad Perštejnem je cca 10min autem. Dalším možnosti nákupu potravin ve Štěpánově, cca 10min.
Dům prošel v roce 2015-2016 rozsáhlou proměnou, kdy byly zachovány původní prvky, ale citlivě zakomponovány vymoženosti naší doby, jako je podlahové vytápění, myčka nádobí, moderní koupelna s toaletou, prostorná terasa apod.
Dispozice domu jsou:
1.NP - vstupní předsíň na kterou navazuje chodba (kotel), dále vcházíte do obývací místnosti s kuchyňským koutem (moderně a plně vybaveným) , kde je krb a dvě francouzská okna na terasu (samostatné posezení na terase je samozřejmostí); z předsíně vedou další dveře do prostorné koupelny s vanou, sprchovým koutem, toaletou a pračkou; poslední dveře pak směřují do sklípka, který je ideální na skladování potravin a třeba vína.
2. NP - dvě neprůchozí ložnice a chodba
V okolí domu naleznete hospodářská stavení, rybníček (hospodářský), kapličku a mnoho možností sportovního vyžití - speciálně turistika a cyklistika.
Dům je vytápěn podlahovým elektrickým topením a krbem, kdy průduchy jsou vyvedeny do horních ložnic (v 2. NP není instalováno podlahové vytápění).
Jediným nákladem na bydlení je zde vytápění a ohřev teplé vody. Voda je odebírána z vlastního vrtu u domu (cca 60m).
Velice nízké náklady na bydlení (elektřina, odpady, dřevo na otop).
Dům lze uvažovat i jako dobrou investici, v současné době je stabilně pronajat za 15.000,- + zálohy na služby. Lze také pronajímat jako objekt pro rodinnou dovolenou.
Více informací u uvedeného makléře.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej