Popis
Nabízíme Vám luxusní, vybavený apartmán 3+kk s plochou 100m2 se dvěma balkony a terasou s celkovou plochou 15m2 situovaný ve druhém nadzemním podlaží v novém projektu ve Spálené ulici, jež se vyjma prestižní lokalitou vyznačuje vysokou kvalitou použitých materiálů, kvalitní architekturou a nádhernými společnými prostory s recepcí 24/7, jímž dominuje krásná vzrostlá zahrada s jezírkem.
Apartmán je v současné době prostřednictvím naší společností pronajímán krátkodobým nájemníkům s velmi zajímavými výnosy (cca 6%/rok!), nákup tohoto bytu je tak zároveň investiční příležitostí, kterých na trhu mnoho není. Bytová jednotka je momentálně rozdělena na 3 nezávislé apartmány (z toho dva s kuchyní), které se pronajímají zvlášť, díky čemu můžeme dosahovat maximální obsazenosti celého bytu.
Možno přenechat pronájem parkovacího stání (není předmětem prodeje, je ve vlastnictví třetí strany). Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi bezplatně zprostředkujeme, na míru připravíme a najdeme nejlepší možné řešení od veškerých bank na trhu, a to se sazbou nižší až o 0,5% ze standardních sazeb. Získáváte rovněž bezplatné služby našeho hypotečního oddělení, po celou dobu trvání Vaší hypotéky. V případě, že si vezmete úvěr výhradně přes naši společnost, poskytneme Vám slevu 10.000,- Kč z naší provize.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej bytů 3+kk objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej