Popis
Exklusivně Vám nabízíme bytovou jednotku o velikosti 2 + 1 o ploše se nachází ve 4.NP v novém cihlovém bytovém domě ve Frýdku - Místku, v místní části Místek, na ulici Pavlíkově, v souvislé zástavbě bytovými domy a rodinnými domky. Bytový dům je zadní, větší části bytového dvojdomu. Dům není podsklepený a má 4 nadzemní podlaží. Je zděný cihlový. Střecha je sedlová s mírným spádem, bez využití podkroví.
Okna jsou plastová (dvojskla), dveře jsou hladké s nátěrem, vstupní dýhované bezpečnostní s obložkovými zárubněmi. Kuchyně je vybavena linkou, elektrickým sporákem a odsávačem. V koupelně je sprcha a umývalo. WC je závěsné. V kuchyni, v koupelně a ve WC jsou provedeny keramické obklady. V kuchyni, v chodbě, v koupelně a na WC jsou provedeny keramické dlažby. Vytápění je elektrickými přímotopy, TUV je rozvedena z elektrického bojleru.

V domě je celkem 22 bytů. V 1. NP jsou společné prostory (vstupní hala, chodba a kočárkárna), sklepy k jednotlivým bytům a 4 byty, v ostatních podlažích je vždy 6 bytových jednotek. Vstupní dveře jsou opatřeny schránkami a zvonky. V domě je osazena STA s rozvody do jednotlivých bytů a slaboproudé rozvody.
K bytu náleží podíl na zastavěném pozemku a podíl na pozemcích, které zajišťují přístup k domu. Na těchto pozemcích jsou provedena zpevněná dlážděná parkovací stání a přístupová komunikace.

Nákupní střediska jako je Tesco a Hypernova jsou vzdáleny jen 800m až 1km od objektu, menší obchody se nachází v těsné blízkosti a obchod Lídl je vzdálen jen 500m. 2 restaurace a také kino s kavárnou se nachází jen 100 až 250 m od objektu, další restaurace a kavárny a lékárna se nachází v těsné blízkosti, jen do 15min chůze. V místě také naleznete 2 benzínové stanice, vzdálené jen 1 km. Nedaleko je také Olešná přehrada a aquapark 6km od města se nachází Nošovice Industrial Park.

Bytová jednotka je momentálně pronajatá spolehlivému nájemníkovi, jež by v případě zájmu rád pokračoval, pokud budete mít zájem. Nákup bytu je tak vynikající investici za účelem následného pronájmu se zajímavými výnosy.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej bytů 2+1 objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej