Popis

Pronajmu nový, pěkný, světlý atelier o velikosti 1+kk, 35 m2 v 5.NP, v novostavbě luxusní residence Garden Towers na Žižkově. Olšanská ulice je již stranou, za stromy.
K ateliéru náleží velký sklep o velikosti 4,5 m2, který je hned naproti na chodbě. Ateliér je vybaven kvalitními a nadstandartními materiály. Má kvalitní dlažbu, dřevěné třívrstvé podlahy, hliníková francouzská okna s tepelně izolačním trojsklem, skleněné zábradlí, bezpečnostní vchodové dveře, videotelefon, bezpečnostní zařízení. Koupelna je vybavena kvalitním a moderním zařízením. Ateliér je částečně vybavený. Na chodbě je zhotovena vestavěná šatní skříň. V místnosti je zařízená moderní kuchyň zhotovená na míru s ledničkou Elektrolux a sklokeramickou deskou a troubou Bosch. Dále je u kuchyňské linky skříňka s barovým pultem v dostatečné velikosti k užívání jako stůl. V koupelně je pračka.

Ateliér bude volný od konce července.

Rezidence Garden Towers poskytuje bezpečnost a pohodlí. Má vlastní non-stop recepci s recepčními službami v českém a anglickém jazyce - je již zahrnuto v poplatcích. V suterénu je také parkoviště pro návštěvy. Dům má uzavřené velké střešní terasy s odpočinkovými zónami určenými pouze pro jeho obyvatele.
Jde o nízkoenergetickou stavbu – energetický štítek B.

Lokalita nabízí skvělou dopravní dostupnost. Zastávka tramvaje je přímo u domu a do centra je to jen několik minut. Metro Flora a Želivského v docházkové vzdálenosti. V blízkosti jsou parky a skvělá občanská vybavenost.

Pronájem od majitele, bez provize. Preferuji dlouhodobý pronájem, nekuřácký a bez zvířat.

Nájem 13.300,- Kč za měsíc + 1.998 Kč poplatky-záloha (včetně topení a teplé vody) + převod elektrické energie na nájemce (cca 550 Kč), kauce 2 měsíční nájmy bez poplatků.
Pozor v ateliéru není možné si nahlásit trvalé bydliště, ani není možné vystavit doklad o zajištění ubytování pro cizince.
Dle dohody je možné také pronájem na firmu – byt-kancelář.


Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
bezrealitky.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Pronájem bytů 1+kk objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej