Popis

Jako přímý majitel nabízíme pozemek s projektem pro výstavbu funkcionalistické vily na jižním svahu nad Vysočanským údolím v ulici Na Krocínce, s pravomocným stavebním povolením.

Projekt:
Podlahová plocha vily 300 m2 (+ terasy 41 m2), koncept 4+kk + 1-2+kk. Pozemek má výměru cca 600 m2.
Vila využívá vstupní a první patro pro bydlení s parkováním jednoho vozu v garáži a dvěma venkovními odstavnými stáními na vlastním pozemku. Spodní podlaží je otevřené do zahrady, je přístupné jak po vnějším, tak po vnitřním domovním schodišti a je možno jej využít pro různý účel - jako samostatnou bytovou jednotku nebo např. pro kancelářský provoz, živnostenskou praxi či jako wellness.
Ve vstupním patře je reprezentativní obývací pokoj s kuchyní, krbem a velkou venkovní terasou, šatna, spíž, WC, technická místnost a garáž. Ve 2. NP je velká ložnice s vlastní šatnou a koupelnou a dva prostorné pokoje s terasou a další koupelnou. Spodní podlaží má otevřenou dispozici dle popisu výše a bude přizpůsobeno vybranému účelu užívání.

V případě potřeby větší podlahové plochy (vyšší využitelnosti pozemku) lze provést úpravu objektu, kdy bude zachována "uliční" výška objektu (dvě nadzemní podlaží) a s ohledem na svažitost terénu v jižní (zahradní) části lze vložit o podlaží navíc (viz. půdorysy a řez varianta B). Podlahová plocha se tak zvýší na 383 m2 (celková plocha včetně teras 452 m2). V této variantě jde o koncept 4+kk + 2+kk + 2+kk + wellness.
Tato varianta pracuje i s možností instalace výtahu a dosažení úplné bezbariérovosti objektu (viz. var. B)

Cena zahrnuje pozemek, prováděcí projekt a platné stavební povolení.


Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
bezrealitky.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej pozemků objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej