Popis
Představujeme prodej pěkného rodinného domu v Jiráskově ulici ve Spáleném Poříčí.

Dům je ve velmi dobrém, zrekonstruovaném stavu, patří k němu menší předzahrádka a zahrada za domem, kde se zároveň nachází renovovaná stodola o velikosti 90 m2. V domě o dispozici 3+kk + komora (lze upravit na 4+kk) a užitné ploše 120 m2 proběhla kompletní rekonstrukce.

V přízemí naleznete vstupní chodbu, ze které je vstup na WC a do obývacího pokoje s kuchyňským koutem, odkud vede vstup na zahrádku a do komory (technické místnosti). Po dřevěných schodech pak vejdete do podkroví, kde naleznete velikou místnost se šatnou, menší pokoj a koupelnu. Dům je velmi prostorný a útulný, díky dřevěným trámům, schodům a stylové kuchyňské lince působí lehce venkovským dojmem.

Do domu jsou přivedeny sítě - kanalizace, dálkový vodovod a elektřina. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler, vytápí se kamny na tuhá paliva s průduchem do podkroví. Do domu je taktéž přiveden internet od O2. Na zahradě roste tráva, keře a je zde terasa a příprava na pergolu.

Město Spálené Poříčí je od Plzně vzdáleno 19 km. Najdete zde základní občanskou vybavenost (lékaře, školu, obchody). Tato oblast je taktéž lákavá díky blízké vzdálenosti do Brdských lesů, kde naleznete mnoho turistických stezek, rozhleden a možností pro procházky. Spálené Poříčí je také vyhlášené svým renesančním zámkem s parkem a místním pivovarem.

Tento dům doporučuji tomu, kdo hledá klidné bydlení v dojezdové blízkosti Plzně s blízkostí přířody.

Pro koupi domu zajistím výhodné financování hypotečním úvěrem: plzenskehypoteky.cz

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej