Popis
Nabízíme k prodeji plně zařízený družstevní byt o celkové velikosti 81 m2 a sklepem na ulici Pod Lysinami v lokalitě pražské části Hodkoviček. Anuita zplacena, byt lze bez jakýchkoliv problémů převést do OV.

Dispozici tvoří rozlehlá chodba, ze které vedou vstupy do jednotlivých místností. Ty tvoří obývací pokoj, nezávislá prostorná kuchyň, dvě ložnice, koupelna a toaleta. Z obývacího pokoje se dostaneme na podlouhlý prosklený balkón o velikosti necelých 5 m2. Součástí bytu je také sklep o velikosti 3 m2. Na domě je plánováno zateplení a nová fasáda.

Lokalita ulice Pod Lysinami je jednou z těch poklidnějších pražských částí Hodkoviček. Veškeré občanská vybavenos, jako školka a škola jsou v dolehlé blízkosti. V sousedství domu je také menší les, vhodný jak k procházkám a joggingu, tak dětskému dovádění. Nedaleká přírodní památka Modřanská rokle nabízí širokou škálu využití, mezi něž patří například zdolání naučné stesky, jízda na kole, běh a mnoho dalších.

K dispozcici ihled.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej bytů 3+1 objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej