Popis

Hledáte ideální místo pro Váš dům? Chcete začít stavět a neřešit realizaci inženýrských sítí? Nezajímáte se jen o cenu za m2, ale řešíte i dodatečné náklady související s úpravou pozemku a jeho okolí jako je příjezdová cesta, chodníky, veřejné osvětlení.. ? Je pro Vaší rodinu důležitá dostupnost do centra, snadný výjezd z města, vzdálenost od školy či školky pro Vaše děti, blízkost lékaře, obchodů, přírody nebo sportovního vyžití? Máte rádi čistý vzduch, soukromí a přesto chcete bydlet v blízkosti centra města? Plánujete dům pro Vaši rodinu na celý život a hledáte exklusivní adresu? Hledáte zajímavou investici?

Jedinečná nabídka stavebního pozemku o celkové ploše 1067 m2, na klidném a exklusivním místě ve vilové čtvrti v ulici Jižní svah s krásným výhledem na město. Pozemek je určený dle územního plánu k výstavbě objektu k bydlení. Terén pozemku je mírně svažitý jihovýchodním směrem.
Hranice pozemku geometricky vytyčeny. Inženýrské sítě - voda, plyn, elektřina a kanalizace jsou připraveny na hranici pozemku. K pozemku vede vybudovaná asfaltová příjezdová komunikace s veřejným osvětlením a chodník.
V docházkové vzdálenosti je náměstí, supermarkety, škola, školka, lékaři a další občanská vybavenost. Z obce je dobrá dopravní dostupnost do Prahy (60 km), Benešova (40 km) a Příbrami (40 km). Nedaleko Sedlčan je vodní nádrž Slapy, golfové hřiště Čertovo Břemeno a lyžarský areál Monínec.
Více informací Vám rádi poskytneme
Kontaktujte nás!


Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
bezrealitky.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej pozemků objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej