Popis

Pronajmu slunný byt o velikosti 3+kk, v osobním vlastnictví. Je situován do velice žádané lokality, v blízkosti nákupního centra Anděl (docházková vzdálenost cca 7 minut).Dům byl vystavěn kolem roku 1970 a v nedávné době prodělal kompletní rekonstrukci včetně zateplení. Byt též prošel kvalitní a zdařilou rekonstrukcí, jejíž součástí je nová kuchyň a zděné bytové jádro s rohovou vanou a toaletou. Tato rekonstrukce ještě částečně probíhá. Bytová jednotka je osazena kvalitními plastovými okny s bezpečnostními fóliemi, díky kterým je byt velice tichý a bezpečný.

K pronájmu od 1.10.2019 nebo dle dohody. Preferuji dlouhodobější pronájem, vratná kauce jeden nájem včetně poplatků, běžné opotřebení z ní neřeším.

Na podlahách je velmi kvalitní vinylová podlaha. Rozlehlá, zasklená lodžie, orientovaná jižním směrem, kopíruje délku obývacího pokoje, propojeného s kuchyní. Okna ložnice a dětského pokoje jsou orientována do klidného parku, který je přístupný pouze obyvatelům domu. Součástí bytu je komora na chodbě domu a prostorný sklep. Veškerá občanská vybavenost je v bezprostředním okolí.

Parkování před domem nebo za domem. Dvě zastávky tramvají nebo cca 7 minut chůzí na metro Anděl. Pro milovníky procházek se dá dojít na náplavku, během pár desítek minut i na Pražský hrad, Petřín atd. K dispozici dle dohody. Byt se pronajímá částečně vybavený, respektive výbavu lze zanechat na základě dohody.


Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
bezrealitky.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Pronájem bytů 3+kk objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej