Popis
Nabízíme prodej pozemku v krásné části Černošic, v Mokropsech, v nádherné krajině u Berounky (mimo záplavouvou zónu). Pozemek je o výměře 1.307 m2, vhodný pro stavbu rodinného domu (viz vizualizace eventuelní varianty). V nedaleké zátočině řeky je upravená, velice příjemná říční pláž. Život zde svou atmosférou a výhledy na zalesněné svahy připomíná styl venkovského bydlení Provence, nicméně v blízkosti města. Je zde čistý vzduch, bohatá příroda a příjemné soukromí. V Černošicích je dobrá občanská vybavenost a dostupnost do Prahy je vynikající, autem, vlakem, autobudem i na kole. Veškeré přípojky inženýrských sítí (elektro, vodovod, kanalizace, plyn) jsou na hranici pozemku.
V obci je mateřská škola, základní i umělecká škola, obchody, restaurace, kino, supermarket, kavárny, lékaři i možnosti pro sportovní vyžití. Nedaleko je tenisový klub Mokropsy, ve městě pak zimní stadion. Do Prahy trvá cesta vlakem 16 minut na metro Smíchovské nádraží, na Hlavní nádraží 23 minut. Vedou zde cyklostezky až do Prahy. Více info v naší kanceláři.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej pozemků objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej