Popis
Nabízíme k prodeji jednopatrový rodinný dům 5+1 (88 m²) ve městě Broumov, městská část Nové Město, ulice Pod Strání. Dům postavený v roce 1920 je po částečné rekonstrukci. Dispozice: přízemí - kuchyň, 2 pokoje, koupelna s WC, špajz, terasa, 1. patro: 2 pokoje, kuchyň, balkon, sprchový kout a WC. Z kuchyně v přízemí se dá vejít na krásnou a prostornou terasu, která nabízí v létě příjemné posezení. Dům je částečně podsklepený. Při změně dispozic je možné upravit bydlení na dvougenerační.
Dům prošel rekonstrukci ve dvou etapách, v 1. etapě byla provedena výměna střechy zn. Bramac, výstuhy krovů, vyvložkování komína nerezí, na střeše nově vyzděný komín, plastová okna dvoukomorová (původní okna zůstala ve špajzu, v komoře sklepě, v garáži a sklípku), zateplení 7 cm polystyrenem a fasáda. 2. etapa rekonstrukce před 5ti lety: nová elektřina v mědi, elektrokotel, nové radiátory, nové omítky v některých pokojích v 1. patře. Nosné a obvodové stěny jsou z plných cihel. Stropy jsou trámové a vyplněné rákosem. Podlahy v přízemí jsou betonové, částečně je na nich položeno lino, dlažba a parkety, v 1. patře jsou podlahy z parket. Dům je kompletně bezbariérový, pomocí schodišťového vozíku. Součástí pozemku je kůlna na dřevo a pod domem prostorná garáž, sklep a mírně svažitá zahrada s ovocnými stromy. Plocha pozemku činí 1 012 m². Pozemky jsou přístupné z veřejné komunikace (ulice Pod Strání) pomocí stávajícího sjezdu. Dům je napojen na veřejný vodovod, odpadní voda svedena do žumpy, vedení elektro 220V, 380V, plyn zaveden na hranici pozemku. Vytápění domu zajišťuje elektrokotel (stáří 5 let), možnost topení i kotlem na tuhá paliva (stáří 10 let) a ohřev vody zajišťuje elektrický bojler.
Klidná lokalita s občanskou vybaveností (základní a mateřská škola, obchod, dětské hřiště, pošta) a dopravní obslužností (auto, bus, vlak). Dům je bez jakéhokoliv věcného břemene či právní zátěže a je k nastěhování po dohodě s majitelem. V případě zájmu zašleme na vyžádání další informace. Financování pomůžeme vyřešit dle Vašich možností a požadavků.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej