Popis

Jednotka č. 128/8, umístěná v 3. a 4. nadzemním podlaží domu č.p. 128, na pozemku par. č. 2290/1, v k.ú. Řevnice, na adrese Havlíčkova 128, Řevnice.

Jedná se o mezonetový byt o dispozici 2 + kk + galerie, sestávající z obytné kuchyně, předsíně, WC, koupelny a technické místnosti (3. NP) a dále z galerie a samostatné ložnice (4. NP). Podlahová plocha jednotky činí 61,96 m2. Součástí jednotky je dále balkon o výměře 8,68 m2 (3. NP) a dále sklep, umístěný v 1. PP domu. S vlastnictvím je dále spojeno vlastnictví k pozemku 2290/4, na němž je vymezeno parkovací stání. K vlastnictví bytu dále patří odpovídající spoluvlastnický podíl na společných částech domu, zastavěném pozemku, jakož i samostatné zahradě o výměře 365m2, která je společně užívána vlastníky jednotek v domě a obsahuje zázemí pro úschovu kol a kočárků, jakož i pro děti (trampolína, pískoviště).

Lokalita je velmi klidná, zahrada poskytuje skvělé zázemí pro děti. Přímo v ulici Havlíčkova se nachází mateřská školka. Dopravní spojení – vlak 27min na Smíchovské nádraží. Vzdálenost od nádraží 10 minut.


Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
bezrealitky.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej bytů 2+kk objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej