Popis

Prodej rodinného domu 3 km od Broumova, + pozemek-zahrada 3000 m2.
Jedná se o třípatrový rodinný dům se dvěmi bytovými jednotkami a technickým zázemím v suterénu. Dům byl v letech 2010-2017 rekonstruován, nová střecha a fasáda. Zastavěná plocha je 185 m2 a užitná plocha domu je 390 m2. Nemovitost se nachází u místní komunikace, je přístupná po příjezdové cestě. V prvním patře domu se nachází plně vybavená kuchyň, kuchyňská linka (myčka na nádobí, sporák, lednice), obývací pokoj, koupelna, samostatné WC a dva samostatné dětské pokoje.
Ve druhém patře jsou dvě ložnice, koupelna s WC a prostorný pokoj s malým kuchyňským koutem. Na podlahách v pokojích je nová plovoucí podlaha a ve zbytku domu dlažba. V suterénu je kuchyň, obývací pokoj a koupelna, které neprošly rekonstrukcí. Na obytnou část navazuje garáž, technické zázemí, kotelna a sklep, celkem (72 m2). Vytápění domu je novým automatickým kotlem na tuhá paliva. Na zahradě o velikosti 3000 m2 je částečně zděná stodola 185 m2.
Nemovitost je připravena k okamžitému nastěhování. Prohlídky jsou možné po domluvě.
Tel . 720292447


Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
bezrealitky.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej