Popis

Pronajmeme velký, světlý, vzdušný nadstandardní byt v naší vile v klidné lokalitě 5 minut od centra v Třešti, okres Jihlava.
Jde o prostorný cihlový byt v 1. patře .velké obytné místnosti, dispozice 6+1 , 140 m2 ,e s rekonstruovaným WC, kuchyní ( vč. kuchyňské linky a plyn. sporáku s troubou na zemní plyn)rekonstruovanou koupelnou ( sprový kout, vana, plynový kotel ohřevem vody na mytí) a velkými světlými místnostmi s novými kvalitními plastovými okny .Obytné místnosti mají krásné parketové podlahy. Byt zabírá celou půdorysnou plochu domu - okna jsou na všechny světové strany . Ekonomické bydlení prověřeno, m.j. příprava na připojení krbu na ústřední topení v bytě, ohřev vody i topení standardně na zemní plyn, velký balkon s dispozici na jih do zahrady, uzamykatelný prostor na dřevo či kola aj. ve dle domu,velká samostatná místnost k bytu v přízemí domu., všechny sítě, možnost pronajmout po dohodě i oplocenou samostatnou velkou zahradu se skleníkem, zahradním okrasným jezírkem a zahradním zděným domkem vč. vody a el. na zahradě. Preferujeme dlouhodobý pronájem. Klidné pohodové bydlení 5 minut od centra města, do školky i na dětský hřiště, 10 minut pěšky na městské letní biotopové koupaliště, , 10 minut do velké základní školy.Vynikající dostupnos Jihlavy ( autobusy, vlak), Ideální pro větší rodinu. Parkování ihned u domu - je zde slepá nová široká silnice. Velmi pěkný stav bytu i domu a okolí Majitelé nemovitosti bydlí v domě.
Vynikající pramenitá voda ve vodovodu, čistá přírodaVysočiy, lesy, koupání, 12 km do historické TELČE - památka UNESCO atd...
Měsíční náklady na bydlení - inkaso - při využití krbu a topení dřevem může čtyřčlenná rodina ( 4 dospělí 3 ženy , 1 muž) vyjít s inkasem od 3 800,- Kč .

Kontakt : Michal Salamánek tel nebo e-mail :
Prohlídka po TELEFONICKÉ dohodě možná.
Cena 18 000Kč bez energií je k jednání.
Nutno vidět a pak hodnotit...
Standardní smluvní podmínky - roční smlouva s 2 měsíční výpovědní lhůtou,
kauce ve výši dvou měsíčních nájmů.
NECHCEME BÝT KONTAKTOVÁNI REALITNÍMI MAKLÉŘI.


Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
bezrealitky.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Pronájem bytů 6+kk objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej