Popis

V obci Příkazy u Olomouce nabízím prostorný dům se zahradou, ve kterém se nachází dvě samostatné bytové jednotky. Vhodné jako investice. Každá bytová jednotka má samostatné vytápění - plynový kotel a vlastní měřiče energií. Každý byt má svůj samostatný vchod. Dům je napojený na veškeré inženýrské sítě. Je v udržovaném stavu, okamžitě obyvatelný.

K domu náleží prostorný dvůr, na němž se nachází garáž, letní kuchyně a hospodářské místnosti. Spolu s domem prodáváme také obrovský pozemek nacházející se za dvorem o rozloze 1 449m2. Na pozemku je studna a spoustu vzrostlých ovocných stromů. Pozemek lze do budoucna využít i pro stavební účely.

Informace k bytovým jednotkám:

Byt v přízemí je o dispozici 4+1, součástí bytu je koupelna s WC, spižírna, chodba a předsíň. V přízemní části se nachází 3 obytné místnosti a kuchyň. Z bytu vedou schody jednak do sklepa a rovněž do horní části domu, kde se nachází další obytný pokoj - vše odděleno od druhého bytu v patře.

Byt v patře je o dispozici 3+1, součástí bytu je koupelna se sprchovým koutem a WC, chodba, místnost, která je využita jako odkládací prostor/kotelna a také balkón.

Obec Příkazy, kde se dům nachází, nabízí veškerou občanskou vybavenost, dojezdová vzdálenost do okolních měst je také velice příznivá (Olomouc 11km, Litovel 12km, Šternberk 20km).


Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
bezrealitky.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej