Popis

Prodej luxusního atypického půdního mezonetového bytu o výměře 68,5 m2 (včetně lodžie 4,55 m2). Byt je tvořen menší částí (předsíň) v 6.patře a hlavní obytnou částí v 7.patře (viz. foto). Kino Aero je dostupné identickým vchodem.

V ceně je rovněž zahrnut základní nábytek, kuchyňská linka, televize, myčka, lednice, trouba, digestoř.

Atypická stropní okna dodávají nejen neodolatelnou atmosféru při dešti, ale šetří současně spotřebu elektřiny. Byt je klimatizován výkonnými jednotkami, které lze snadno ovládat dálkovým ovládáním. Krásná modrá koupelna je velice prostorná (vana se sprchovací zástěnou, vyhřívaná podlaha, pračka).

Byt je o jedno patro nad okolím = z lodžie lze vidět nádherné panorama české metropole. Park Židovské pece 3min a Vítkov 10min pěšky, metro A i C dvě zastávky tramvají.

Tel.: 721957569. RK NIKOLIV prosím. Slovo "nikoliv" je opakem slova "ano". Kdyby byla prosím potíž s interpretací této věty a čtenář měl případně stále obtíže či nutkání zavolat, ačkoliv je v pracovněprávním vztahu k některé z RK, tak si prosím v duchu řekněte následující větu: RK NIKOLIV, RK NIKOLIV, RK NIKOLIV.

Seriózní zájemci vítáni. Děkuji.

English translation available below . Non-Czech nationals welcome!


Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
bezrealitky.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej bytů 2+kk objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej