Popis
Nabízíme k prodeji rodinný dům s dispozicí 4+1 a užitnou plochou 195 m² v malebné obci Strašín, ležící v samém srdci Šumavy, 16 km od města Sušice. Pozemek kolem domu budovy má výměru 534 m2 s tím, že součástí je i zahrada o celkové rozloze 1142 m2. Budova je napojena na obecní vodovodní řád a nově zřízena přípojka na obecní kanalizaci.

Po rekonstrukci může být dům vhodný jak pro rekreaci, tak i trvalé bydlení.

V obci se nachází obchod, obecní úřad a pobočka České pošty. Dopravní obslužnost je zajištěna autobusovým spojením ze Sušice.

Okolí Strašína je turisticky vyhledávanou lokalitou – v zimních měsících si na své přijdou milovníci sjezdového i běžeckého lyžování ve 3 km vzdáleném ski areálu v Nezdicích na Šumavě, do dalšího lyžařského centra v Kašperských Horách je to pouze 10 km. V létě je naopak možné po zdolání vzdálenosti 6 km navštívit nejvýše položený královský hrad v Čechách Kašperk, v nedaleké Sušici krytý plavecký bazén či lanové centrum Offpark. Okolí obklopené šumavskými hvozdy je lákavé i pro milovníky houbaření.

Je pro nás samozřejmostí zajištění kompletního právního servisu, včetně advokátní úschovy a převodu na katastru nemovitostí a též pomoci s financováním koupě i rekonstrukce.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a domluvte si s námi prohlídku domu.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej