NEAKTIVNÍ


Hledej
- + Hledej


NEAKTIVNÍ
Máme pro Vás z větší části zrekonstruovaný rodinný dům s velkou zahradou v obci Mrtník, okres Plzeň - sever. Dům má dipozice 4+kk, před cca 10 lety prošel rekonstrukcí (nové podlahy, rozvody sítí, nová koupelna a kuchyň), je částečně podsklepený a leží na vlastním pozemku o rozloze cca 854 m2. Přízemí domu je členěné na zádveří s předsíní, z něj navazující dva pokoje, kuchyň, komoru a koupelnu s WC. Podkroví domu disponuje obytným prostorem a dvěma ložnicemi, s možností rozšíření obytné části půdního prostoru. Zastavěná plocha domu je cca 155 m2.
Ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem, vytápění v současné době zajišťuje kotel na tuhá paliva s automatickým podavačem s rozvodem ústředního topení. Dům je připojen na obecní vodovod a kanalizaci, s možností připojení na plyn. U domu je k dispozici pěkná rovinatá zahrada s prostornou zděnou stodolou, dílnou a vlastní studnou. Jedná se o klidnou lokalitu v blízkosti lesů. Vzdálenost do Plzně je cca 25 km.

Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.