NEAKTIVNÍ


Hledej
- + Hledej


NEAKTIVNÍ
Exkluzivně nabízíme k pronájmu přízemní, rodinný dům 1+1 v Žarošicích. Nemovitost je o rozloze 45 m2, plocha celkem je 161 m2. Nemovitost je napojena na všechny inženýrské sítě a veřejnou kanalizaci.
Dispozice: vstupní chodba, prostorný pokoj, kuchyně a koupelna s WC. Domu přináleží také větší zahrada a parkovací stání. Obec Žarošice je velmi dobře občansky vybavena s dobrou dopravní dostupností (Kyjov, Brno, Hodonín). V obci škola a školka. K dispozici od 1.7.2019. Pro více informací volejte makléře. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí, že průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

Obytná plocha: 45 m2
Zastavěná plocha: 45 m2
Plocha zahrady: 116 m2
Plocha pozemku: 161 m2
Počet NP: 1
Plyn: plynovod
Vytápění: lokální plynové
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod
Poloha: řadový
Umístění: klidná část obce

Oznámení emailem
Když v kategorii Pronájem domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.