NEAKTIVNÍ


Hledej
- + Hledej


NEAKTIVNÍ
V malebném městečku Jesenice u Rakovníka, Vám nabízíme ke koupi rod.dům, o vel. 7+1 s příslušenstvím. Jedná se o samostatně stojící, patrový dům, částečně podsklepený, o zastavěné ploše 115 m2.
V přízemí domu se nachází vstupní veranda, chodba domu, kuchyně, obývací pokoj, ložnice, koupelna s vanou, samostatné WC a komora. V patře domu jsou 4 samostatné pokoje. Možnost dvougeneračního bydlení – v přízemí byt 2+1, v patře byt 4+1.
Dům má nová plastová okna včetně vnitřních a venkovních parapetů, novou střechu s krytinou Bramac, s částečnou výměnou krovu, nově komín + vyvložkování, nové okapy, fasáda, rozvody vody v plastu.
Dům je napojen na obecní vodovod, kanalizaci, zůstala zde ještě pův.jímka. El. 220/380 V, plyn není.
Ústřední vytápění domu zajišťuje kotel na TP rozvodem do topných těles hliníkových Fonal, v koupelně topné těleso žebřík.
Ohřev vody zajišťuje el. bojler na 120 l, s možností přepnutí v zimě na ohřev kotlem na TP nebo elektřinou.
Dům se nachází na prostorném pozemku obdélníkového tvaru, o celkové výměře 1.408 m2, na kterém se nacházejí i vedlejší stavby – zděná garáž s dílnou a malé hospodář.stavení.
Jesenice je soběstačné městečko s veškerou občanskou vybaveností, nacházející se v nejzápadnějším cípu Středočeského kraje na rozhraní s kraji Plzeňským a Ústeckým, přibližně 20 km západně od Královského města Rakovník. Žije zde přibližně 1.700 obyvatel.
Je zde ZŠ, MŠ, střední škola, knihovna, MĚÚ, pošta, knihovna, letní kino.muzea. Je zde několik prodejen potravin a ostatního zboží, lékařské ordinace, zubní středisko a lékárna. Dále je ve městě provozováno několik restaurací, využívaných zejména v letní sezóně. Město a jeho okolí je významným střediskem rekreace s možností koupání, jsou zde 3 rybníky.

Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.