Popis
Dům byl dosud užíván k letní rekreaci, a byl průběžně udržovaný. K trvalému bydlení by mu alespoň částečná rekonstrukce prospěla. Ze vstupní předsíně (3,65 m2) se vpravo vchází do obytné kuchyně (19,4 m2) stylově zařízené původními kachlovými kamny. Odtud vede vstup do pokoje (12 m2) s výhledem do ulice. Za předsíní se nachází menší pokojík (4,25 m2) a vlevo vede vstup do dvora. Na dvůr o výměře 29 m2 navazují technické místnosti – dva sklady (7,7 m2 a 6,7 m2) a dílna (8,9 m2). K dispozici je ještě původní stodola (43 m2). Vrata stodoly jsou orientovaná do ulice, může tedy sloužit nejen jako úložný prostor, ale i k parkování. Další dvě parkovací místa jsou přímo před domem. Za chalupou se rozkládá ve svahu zahrada (247 m2). Zastavěná plocha činí 134 m2, celková výměra pozemku je 490 m2.
Obec Brťov-Jeneč je tradiční rekreační destinací, je obklopená čistou přírodou a přitom pouze 15 km od Blanska a 28 km od Brna.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej