NEAKTIVNÍ


Hledej
- + Hledej


NEAKTIVNÍ
Jedná se budovu bývalého nádražního domku u vlakové zastávky Čertova stěna. Dům má jedno nadzemní patro, podkroví vhodné na obytnou přestavbu a je částečně podsklepený. Zastavěná plocha a nádvoří činí 146m2. V přízemí byla započatá přestavba na 3+kk s možností půdní vestavby . Dům má elektrickou přípojku, přípojku vody ze studny nacházející se na sousedním pozemku vlastněným ČD, odpady jsou svedené do jímky na vlastním pozemku. Dále je součástí prodeje sousední samostatný pozemek o výměře 5865m2 vhodný k výstavbě RD nebo menší vesnické usedlosti. Projektová dokumentace k RD je zpracovaná a může být dodána současně s prodejem nemovitosti, jako součást prodejní ceny. Na pozemku je nově zřízená elektrická přípojka a nová vrtaná studna. Dále se zde nachází kruhový altán s cihlovou pecí. Na západní hranici pozemku protéká menší potok, který lze využít pro vybudování zahradního jezírka nebo přírodního rybníku.
Nemovitosti se nachází na samotě nedaleko od Vltavské cyklostezky a zhruba 200m od řeky Vltavy a cca 8km od vodní nádrže Lipno, přibližně 3km od města Vyšší Brod. Vedle domu je autobusová zastávka, železniční trať a málo frekventovaná silnice na Český Krumlov. S financováním nákupu této nemovitosti vám rádi pomůžeme.

Aukce bude probíhat na adrese rychledrazby.cz.
Datum konání: 09.05.2019 od 15.00hod.
Termín prohlídky: 01.05.2019 v 15.00-16.00hod, pouze po předchozím nahlášení.
Dokumenty k aukci a veškeré podmínky dostupné na portátu rychledrazby.cz.
Doporučujeme provést nezávaznou registraci a přihlášku k aukci. V případě využití našich služeb k financování nákupu nemovitosti, prodloužíme termín úhrady na dobu nezbytně nutnou k jeho vyřízení.

Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.