Popis
Jedinečná příležitost vlastnit zrekonstruovaný rodinný dům ve Všeradicích o dispozici 5+1 (261 m²/pozemek 748 m²), který se nachází v malebném podhůří Brd pouze 15 min od Berouna a 30 min od Prahy. Hlavním prvkem v domě je masivní dřevo, které na Vás dýchne na každém kroku. Dominantou domu jsou kachlová kamna, které jsou v domě 2x. První se nacházejí v kuchyni a druhé větší procházejí přes 3 místnosti.
Dům je napojený na veškeré sítě (vodovod, kanalizace, plynovod, elektřina) a na vlastním pozemku je také studna, která slouží k zalévání.
Hlavní rekonstrukce probíhala do r. 2000. Bylo zrekonstruováno celé horní patro, rozvody vody v plastu, topení v mědi, odpady, střecha Bramac a postavená větší kachlová kamna.
Druhá rekonstrukce se realizovala v r. 2010: koupelna, kuchyně a kachlová kamna v kuchyni.
V celém domě jsou kvalitní dřevěná Eurookna.
Přízemí se skládá ze 3 samostatných pokojů a velké kuchyně s jídelnou, ze které je vstup francouzským oknem přímo na terasu. Dále tu nalezneme prostornou koupelnu.
1. patro je o dispozici 2+1 (150 m²) s koupelnou a kuchyňkou. Část patra je tzv. Loft (otevřený prostor v podkroví s galerií). V celém patře jsou kvalitní dřevěné podlahy.
Na pozemku stojí vedlejší budova, ve které je dílna, garáž, sklep a v podkroví sklad.
V celém domě je rozvedeno ústřední plynové vytápění.
V obci se nachází pošta, obecní úřad, obchod (vedle domu), autobusová a vlaková zastávka, 2 restaurace, cukrárna s vlastní výrobnou, pivovar, minigolf, tenisové kurty, galerie výstavy obrazů a muzeum. Také mateřská škola, základní škola do 5. třídy se nachází ve vzdálenosti 3 km (Osov), do 9. třídy 8 km (Hostomice).
Nádherné vybízí k výletům, např. hrad Karlštejn, Točník, Koněpruské jeskyně, pomník Šemíka atd.
PENB nebyl zatím vypracován, proto prozatím uvádím třídu G. Ověřený specialista může pomoci s výběrem ideálního financování přímo pro Vás. Pro další informace volejte kdykoliv. Těším se na společné setkání při prohlídce domu.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej