Popis
Nabízím k prodeji nemovitost 3+kk v obci Křivsoudov, BEZ REALITKY. Jedná se o rodinný dům, který je celkově podsklepen. Je zde půda a vybudováno obytné podkroví. Objekt byl postaven v roce 1908 a v roce 2000 proběhla rekonstrukce podkroví ( jedna místnost + koupelna ), v roce 2003 ohřev vody (bojler).

Základy jsou kamenné, objekt je smíšené konstrukce, stěny mají tloušťku 60 cm a stropy jsou tvořeny dřevěnými trámy. Střecha je sedlová, střešní krytinu tvoří eternitové šablony a plech, klempířské prvky jsou také plechové. Vnější omítky jsou vápenocementové a stavba není zateplena.

V domě se nachází obývací pokoj o výměře 26,50 m2, ložnice 17,25 m2, chodba předělaná na kuchyň 16,30 m2, podkrovní pokoj 18,02 m2, podkrovní koupelna 2,89 m2, půda ( druhá část podkroví ) o výměře 22,40 m2. Dále pak ve spodní části je dílna o výměře 24,96 m2, kotelna 17,00 m2, garáž 14,80 m2. Součástí objektu je také venkovní koupelna o výměře 4,80 m2 + terasa s krbem.

Vnitřní omítky jsou vápenné. Okna jsou dřevěná zdvojená, střešní, s okenicemi. Obytné prostory mají orientaci na jih. V domě je zavedena elektřina o napětí 230V a 400V a je připojen k rozvodné síti elektrického proudu. Do objektu je zaveden vodovod připojený na veřejnou kanalizaci. Zemní plyn zde není zaveden. V domě je topení řešeno kotlem na tuhá paliva a topná tělesa představují závěsné radiátory. V domě je pro ohřev vody instalován bojler. Jsou zde zastaralé rozvody.
Součástí nemovitosti je předzahrádka s dřevníkem + druhá část zahrady samostatná parcela o výměře 31 m2 .

Dům je postaven v západní části obce, 4 km od nájezdu na D1 u obce Loket, kde se také nachází McDonald a non-stop benzinka. V obci je malý krámek, hospoda, pošta a mateřská školka. Ostatní občanská vybavenost je v cca 3,5 km vzdálené obci Čechtice ( potraviny, základní škola, lékárna, doktor, obvodní oddělení Policie ČR a restaurace).
Dům bude k prodeji od poloviny měsíce srpna 2019. Fotky byly pořizovány při koupi domu.
Prohlídka domu nebo zaslání dalších fotografií možné po telefonické domluvě. Právní servis zajistím. NEMÁM ZÁJEM o RK - NEVOLAT !!!!!!!!!

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej