NEAKTIVNÍ


Hledej
- + Hledej


NEAKTIVNÍ
, Reality 11 Vám zprostředkují Nabízíme dům v krásné lokalitě Jižních Čech -Písecko. Dům s výhledem do centra obce ideální jako chalupa i k trvalému bydlení . Dům vyklizen a rekonstrukce v domě započala , bez velkých nákladů možno hned užívat. V případě zájmu zajistíme rekonstrukci kalkulace již připravena. Zastavěná plocha cca 110m² hlavní budova, 40 m² vedlejší budovy (garáž ,kolna, venkovní přístřešek). Ostatní plocha 220 m² pro malou zahrádku ideální pro nenáročnou údržbu.Pozemek včetně domu a vedlejších budov je 370m². Energie 380/220 ,výhodou je stávající vlastní studna. Dům působí útulně ,v přízemí dvě místnosti větší a tři menší v jedné z menších prostor na zřízení koupelny. V jedné z obytných místností pec. Podkroví je prostorné s možností vybudování obyvatelných místností bez nutnosti úpravy střechy cca 90m².
Vesnička Probulov je klidná ve stylu vesnického charakteru s vlastním pohostinstvím s nevyčerpatelnou možností turistických cest v sousedství obce atraktivní lokalita k rekreaci orlická přehrada. Orlík nad Vltavou 3,2 km, Čimelice 7 km spádová oblast s pravidelnými veletrhy květin , zdravotní středisko ,pošta ,policie ,nákupní centrum ,antik , krmiva a další. Houbařský a rybářský ráj, cyklistika a pěší turistika . Základní školy v okolí do 10 km.
Autobusový spoj Praha - Čimelice ,vlak Čimelice. Vozidlem 55 min z Prahy po dálničním úseku č4.
Doporučuji prohlídku. Ev. číslo: 18885. Energetický štítek: G

Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.