Popis
Remax Vám nabízí exklusivně k prodeji částečně podsklepený rodinný dům s garáží v klidné části obce Velké Kunětice, ležící 13km od okresního města Jeseník. Dům, který nyní prošel nákladnou rekonstrukcí (rekonstrukce 1.NP - rozvody elektro, voda, odpad, rozvody topení včetně těles+elektrokotle+kotle na tuhá paliva, nové plastové okna, inter. dveře, podlahy, nové omítky) je dispozičně řešen:
1.NP: vstupní veranda, chodba, koupelna, wc, kuchyň obývací místnost, ložnice, pak další prostory nyní v rekonstrukci (místnost s krbem, komora)
2.NP: dvě místnosti (nyní před rekonstrukcí, ale obyvatelné) + další místnost pro zhotovení koupelny s wc
Dům který je přístupný z hlavní komunikace, náleží oplocený pozemek o celkové výměře 1148 m2. Vytápění domu je zajištěno jak novým kotlem na tuhá paliva, tak i novým elektrokotlem, ohřev vody elektr. bojlerem. Voda z obecního vodovodu, odpad sveden do septiku (letos v plánu v obci kanalizace). Na zahradě zahradní domek, garáž, kůlna. Dům, který se nachází v klidném prostředí je vhodný jak k trvalému bydlení, tak i pro chataře. V blízkosti Rychlebské stezky, Otmuchovské jezera a zatopené lomy vhodné ke koupání, jeskyně Na Špičáku a spousta dalšího vyžití, více na www.jeseniky.net. Autobusová zastávka od domu jen 400m. Hypotéka na koupě této nemovitosti u nás již od 8.200,-Kč a to vyřízení zcela zdarma. Prodej včetně veškerého, nového vybavení a nábytku v domě. PENB-C. Podrobnější info u makléře.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej