NEAKTIVNÍ


Hledej
- + Hledej


NEAKTIVNÍ
Nabízíme k prodeji rodinný dům se zahradou v Brně-Líšni, ul. Klajdovská. Jedná se o dvoupodlažní nemovitost o dispozici 5+kk+zimní zahrada. Užitná plocha domu činí 130 m², plocha zahrady 150 m², CP pozemku 292 m². Dům je ve výborném technickém stavu, část domu byla nově přistavěna/přebudována v předchozích čtyřech letech. Zdivo je cihlové. Poloha domu zajišťuje klid a soukromí, přitom pohodlnou dostupnost do centra města (tramvaj do 10 min chůze), v okolí je veškerá občanská vybavenost. Stará Líšeň je jedinečné místo, které spojuje krásnou přírodu s mnoha možnostmi volnočasových aktivit a všechny výhody brněnské adresy včetně dostupnosti do centra a blízkosti nájezdu na D1. Bezproblémové parkování před domem.
V přízemí domu se nachází chodba, obývací prostor se vstupem do sklepa (8 m²), kuchyně s jídelnou, ložnice, zimní zahrada a dále navazující skladovací prostory a vstup na dvůr a zahradu; ve 2. NP dva pokoje. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci i vodovod, přípojka plynu před domem, elektřina 220 V, 380 V (v mědi). Topení třemi zdroji – krbová kamna s výměníkem, elektrokotel, přímotopy. V přízemí plovoucí podlahy + dlažba, okna plastová; v podkroví dřevěná podlaha a celoplošné dřevěné obložení, okna dřevěná s dvojitými izoskly. Kompletní měsíční náklady včetně internetu a kabelové televize do 4 tis. Kč. Z důvodu prozatímního nezpracování PENB uvádíme energetickou tř. G. Prodej bez RK.

Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.