Popis
Prodej rekonstruovaného rodinného domu o velikosti 3+1, který se nachází v Petrovicích u Karviné. Dům se nachází v klidném místě polosamoty za lesem v sousedstí dalších dvou rodinných domů.

Jedná se o zděný jednopodlažní nepodsklepený dům o velikosti 3+1 se zimní zahradou.
Dispozice domu - vstup do domu je zajištěn přes vytápěnou zimní zahradu, dále je předsíň s vestavěnou skříní, chodba, která propojuje kotelnu, dětský pokoj, obývací pokoj a kuchyň s jídelním koutem přes kterou se dostaneme do ložnice a do sociálního zařízení - koupelny, WC a technické místnosti, kde je umístěn kotel.

Vytápění je řešeno kotlem na tuhá paliva. Voda obecní + je k dispozici studna na pozemku, odkanalizování řešeno žumpou. Dům má plastová okna s izolačním trojsklem. Dům prošel kompletní rekonstrukcí kolaudovanou v roce 2003. Veškeré nové rozvody - vody, odpadů, elektřiny, vytápění, nový kotel, okna - plastová a dřevěná Euro okna, u kuchyně venkovní žaluzie, nové podlahy, omítky, zachovány byly původní klenbové stropy. Nová kuchyň a koupelna.

U domu je pozemek o velikosti 3001 m2 a dalších 8714 m2, které jsou v nájmu Zemědělského družstva. U domu najdeme hosodářskou budovu s dispozicí 2 místností využívaných jako spíž a dílna. V hospodářské budově je k dispozici sporák napojený na PB. Auto lze parkovat v garážovém stání.

Doporučuji prohlídku! Pěkné klidné místo.

Financování pomůžeme vyřídit prostřednictvím zkušených hypotéčních poradců.

V případ solidního jednání dohoda v ceně možná.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej