Popis
DO 30.4.2019 AKCE NA PROJEKTOVOU DOKUMENTACI ZDARMA!
Ve výhradním zastoupení nabízíme prodej RD 3+KK o velikosti užitné plochy 76,30m2 a to na rovném pozemku o velikosti 503m2 ve velmi zajímavé a vyhledávané lokalitě obci Švábenice. Na pozemku jsou veškeré inženýrské sítě
(elektřina, plyn, kanalizace, vodovod). Pozemek se nachází ve středu obce, nedaleko se nachází pošta, potraviny, restaurace. Další výhodou je velmi dobrá dostupnost na D1. Jedná se o projekt výstavby RD, kdy dům bude k nastěhování do cca 12 měsíců od podpisu smlouvy. Výhodou je nesporně možnost úprav vnitřních prostor domu podle přání zákazníka a vlastní výběr dlažeb, obkladů, podlah, dveří atd. dle vašich představ. Samozřejmě nabízíme i možnost výběru jiného typu domu dle vašeho přání, například patrový RD (144m2). Dům se nachází v energetické třídě A, tedy mimořádně úsporný. Nejedná se o dřevostavbu. Cena je již uvedena i včetně pozemku, základové desky a veškerého servisu. Pro bližší informace kontaktujte makléře.

ev.č.: 0461
třída energetické náročnosti budovy: A - Mimořádně úsporná
podle aktuální vyhlášky
poloha objektu: samostatný
druh objektu: cihlová
stav objektu: novostavba
umístění objektu: centrum obce
typ domu: přízemní
velikost: 4 pokoje
zastavěná plocha (m2): 91
užitná plocha (m2): 76
plocha parcely (m2): 503
počet podlaží objektu: 1

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej