Popis
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej domu, nacházejícího se v krásné přírodě poblíž brněnské přehrady, v Brně Bystrci, o velikosti 3+kk. Jedná se o samostatně stojící dům, který byl postaven v roce 2009 a je v současné době zanesen na katastru nemovitostí jako stavba pro rodinnou rekreaci, lze však zajistit zápis do KN a stavbu zaevidovat jako objekt k bydlení. Budova je zděná, obložená dřevem, celoročně obyvatelná. Celková plocha pozemku, který je ve vlastnictví majitele, je 282 m2, zastavěná plocha činí 48 m2.
K domu je přístup z obecní komunikace, kde je bezproblémové parkování.
Dispozice domu:
V přízemí se nachází vstupní chodba a místnost, která je připravená na koupelnu společnou s wc, příp. dle požadavků nového majitele, lze tuto místnost i jako technickou místnost. Ze vstupní chodby se vchází do obývacího pokoje s kuchyňským koutem, který je vybaven kuchyňskou linkou se spotřebičema a od obývacího pokoje je částečně oddělen pultem. Z obývacího pokoje vede francouzské okno do zahrady, která je v rovině, na které je vydlážděné posezení, dřevník, bazén, vstup do kůlny. Celý pozemek je oplocen, za domem je branka na cestu, vedoucí kolem řeky.
V patře se nachází dvě ložnice se samostatnými vstupy, u jedné z nich je šatna. Dále je zde koupelna s WC a vanou. Přístup do patra je po dřevěných schodech.
Dům není napojen na obecní vodovod a kanalizaci. Je zde vlastní studna, voda je do domu přivedena přes domácí vodárnu s filtrací. Vlastní jímka o objemu 5m3 (vývoz cca 1x měsíčně, při obsazenosti 2 osobami). Střecha je sedlová, vytápění domu zajišťují krbová kamna v


přízemí a přímotopy v patře. Jsou zde plastová, tříkomorová okna, plovoucí podlahy a dlažba. Měsíční náklady na bydlení jsou cca 2.800,- Kč plus náklady na dřevo.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej