Popis
Dobrý den,
Prodávám dům v obci Švábenice. Švábenice je obec se 1027 obyvateli, v obci se nachází mateřská škola s první stupněm základní školy; obchod; pohostinství...

Ze Švábenic je velice dobrá dostupnost do okolních měst Ivanovice na Hané (4km 5min); Vyškov (13km 11min); Kroměříž (28km 19min); Brno 45km 30min), nájezd na dálnici je vzdálen pouhých 2,5 km.

Dům se nachází v klidné části obce. Plocha domu je cca 110m2 + sklepy a 1 patro, užitná plocha je tedy přes 300m2, včetně prostorného balkónu (14m2), pod nímž se nachází prostorná prosklená veranda. Dům není zkolaudován a je určen k rekonstrukci, dokončení dle vlastních představ. V domě je pouze jedna hlavní nosná zeď, která případnou přestavbu podstatně ulehčí. Je zde zavedena elektrika, plyn a vodovod je veden v blízkosti pozemku. Na žádost zašlu plány domu i se sítěmi v okolí. K domu náleží i studna s pitnou vodou. Dům se nachází na pozemku o rozloze cca 1500m2 viz přiložené foto. Velikost pozemku lze po dohodě upravit, dle představ zájemce. Jsem majitelem pozemků 216/1 a 216/2.
Zájemci mě neváhejte kontaktovat. Prohlídka po domluvě.

Cena k jednání.

REALITNÍ KANCELÁŘE NEVOLAT !!!Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej