Popis
Přízemí domu je z části nyní využíváno jako specializovaná prodejna, která má vchod z hlavní ulice a využívá dvě místnosti ve spodním patře domu.

Rodinný dům o podlahové ploše 220 m² s celkovou plochou pozemku 730 m² je ideálním řešením pro ty, kteří hledají opravdu komfortní a klidné bydlení s výbornou dostupností.

Dílna o velikostí 60m2 má vlastní sociální zařízení. Technická část domu s kotlem, skladem a přístřeškem na auto má 50m2. Samotný dům má dvě patra, každé patro o velikosti 110m2.

Dům je vzdálen 17km od města Pardubice a 20km od města Hradec Králové. Holice patří k velmi vyhledávaným lokalitám v Pardubickém kraji a nachází se zde velké množství pracovních příležitostí, ale i veškerá občanská vybavenost.

V přízemí domu se nachází velká chodba, kuchyně s jídelnou umožňující přímý vstup na zahradu, dvě místnosti, které jsou nyní využívány jako kancelář, a místnost s prodejnou se samostatným vstupem z ulice, kde je možné pohodlně zaparkovat, samostatná toaleta, samostatná koupelna se sprchovým koutem.

V prvním patře domu naleznete tři obytné místnosti včetně velkého obývacího pokoje, chodbu se vstupem na velkou zastřešenou terasu s krásným výhledem do zahrady. Terasa byla zhotovena se záměrem v budoucnu zrealizovat zimní zahradu, je zde možné udělat i druhou koupelnu.

Na přízemí domu navazuje technická místnost, kde je nový zplynovací kotel na dřevo, sklad dřeva a dále je tato stavba ukončena krytým stáním pro auto.

Vjezdem z ulice je možné vjet do prostorné garáže, která je nyní využívána jako specializovaná dílna, je vytápěná.

Dům je energeticky málo náročný, díky modernímu kotli ATMOS, který je napojen na 300l akumulační nádrž TUV, a dále ohřev vody zajištují sluneční kolektory. V domě je i plynový kotel.

Tento dům Vám umožní spojit bydlení s podnikáním, či zde najdete krásné nové bydlení s veškerým zázemím, co očekáváte od rodinného domu.

Voda je z obecní přípojky, ale dům je napojen i na vlastní studnu, odpady jsou napojeny do městské kanalizace.

Domem Vás rád provedu, stačí mi zavolat či poslat email.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej