NEAKTIVNÍ


Hledej




- + Hledej


NEAKTIVNÍ
Nabízíme prodej stavebního pozemku o výměře 3.961 m2 v obci Heřmanice. Součástí prodeje je chata s veškerým vybavením o zastavěné ploše 72 m2, obytná část je 24 m2. Původně sloužila jako stavební buňka, ale majitel ji zvelebil pro možnost rekreačního využití. Výhodou pozemku jsou dva vjezdy (obecní cesty), oplocení a krytý bazén.
Na pozemku probíhaly náročné terénní práce, v dolní části je květinová zahrada s malým rybníčkem. Povolení pro stavbu RD obdélníkového tvaru se sklonem střechy 30 st.
Na pozemku je zavedena elektřina 220 a 380V, voda užitková. Je nutné vybudovat ČOV a vrt pro pitnou vodu. V časovém horizontu 3-4 let bude vybudován obecní vodovodní řad. Více informací při prohlídce. Cena nemovitosti je vč. provize a právních služeb, daň z nabytí hradí kupující. Třída energetické náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná (dle vyhláška 78/2013 Sb.) Cena: 1 990 000 Kč

Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.