Popis
Vše o nemovitosti naleznete na www.avocadoreality1.cz

JAKO RK nabízíme k prodeji rodinný dům (lze tedy čerpat hypotéku na RD), který funguje jako zavedený multifunkční penzion a 2 samostatné bytové jednotky v Dolních Štěpanicích na Benecku.

O NEMOVITOSTI:

Velice lukrativní objekt v srdci Krkonoš, vyhledávaný pro letní a hlavně zimní rekreaci. Penzion o ploše 530m2 s pozemkem 2135m² je umístěn přímo u zastávky na trase skibusu do velkých zimních středisek jako jsou Benecko, Vítkovice, Horní Mísečky, Vrchlabí (dojezdová vzdálenost 15km) a také na pomezí známé Bucharové cesty na letní túry a výlety.

Objekt je rozdělen do dvou komplexů, kdy každý z nich slouží ke svému účelu. První část se skládá ze dvou bytů se samostatnými vchody. Dvoupatrový byt 4+1 v současnosti nabízí luxusní ubytování pro správce budovy. Druhý byt 2+1 je dispozičně vhodný na dlouhodobý pronájem (vlastní vstup do bytu a na zahradu, soukromé parkoviště).

Druhá půlka objektu je zavedený 16-místný penzion o 5 pokojích, prostorná klubovna s barem (kuchyní i pípou = možnost otevření hospody/kavárny) a otevřeným krbem, kanceláří a saunou. Všechny pokoje mají své sociální zařízení. Některé mají vstupy na terasu a překrásné výhledy. K penzionu náleží samostatné dva vchody, 10 parkovacích míst, soukromý krytý bazén, venkovní pergola s posezením a grilem, dětské hřiště s vybaveným domečkem na hraní.

Budoucí majitel kupuje penzion i byty s veškerým vybavením (zimní fréza, sekací traktor a další nezbytné vybavení) a ušetří tak pro začátek velké počáteční náklady! Objekt ekonomicky a ekologicky vytápěn kotlem na peletky a tuhá paliva a má také záložní kotel na tuhá paliva, odpad sveden do veřejné kanalizace.

Penzion se těší velké oblibě a se zavedenou klientelou je pronajímán po celý rok, poptávané dlouho do předu jsou hlavně letní a zimní termíny. Budoucí majitel má tak možnost ubytování v jednom z bytů a může využít objekt ke splácení hypotéky a podnikání.


V inzerci je uveden energetický štítek PENB tř.G , jelikož nebyl v době inzerce vypracován.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej