Popis
Exkluzivně nabízíme k prodeji nemovitost ve vesnici Gruna v Katastrálním území Žipotín v okresu Svitavy vzdálené 6 km od Moravské Třebové. Objekt historicky fungoval jako zemědělská usedlost. Jedná se o statek, který musí projít rozsáhlou rekonstrukcí. Je umístěn na kraji vesnice a obklopen úžasnou okolní přírodou. Pozemek o velikosti 2019 m2 bude poskytovat dostatek prostoru pro trávení a užití volného i pracovního času. Větší částí tohoto pozemku je zahrada o velikosti 1642 m2. Střední obytná a hospodářská část jsou oploceny. Statek je neobývaný ve stadiu před rekonstrukcí, ta je ve fázi zdemontovaných podlah a podhledů v obytné části. Částečně byla vložena izolace. Do objektu je přivedena voda z vodovodního řádu. Dále přípojka el. energie .

Okolní krajina bohatá na lesy, pole a louky vybízí k pěší turistice a cykloturistice. Sběru lesních a lučních plodů a bylin.

Objekt může sloužit jako víkendové rodinné sídlo nebo jako objekt k bydlení a provozování cestovního ruchu. Dále je možno objekt využívat se zaměřením na ozdravné a léčebné pobyty.

Více informací u makléře. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej