Popis
K prodeji nabízíme rodinný dům s menší zahrádkou. V přízemí se nachází hala se schodištěm do patra, kuchyň a obývacím pokojem s východem na terasu, koupelna a toaleta. V patře jsou 3 samostatné prostorné pokoje, z toho je jeden pokoj s balkonem, dále se zde nachází wc s umývadlem a je zde i prostor pro zbudování další koupelny. Cihlový dům je částečně podsklepen, nachází se zde kotel na TP. Okna jsou uliční strany vyměněná za plastová. Dům je napojen na obecní vodovod i veřejnou kanalizaci. Ohřev teplé vody zajišťuje elektrický bojler. Vytápění domu je kotlem na TP, možno napojit na plyn. Dům je vhodný k vnitřní renovaci, ale v současné době je plně funkční. Za domem ve dvoře se nachází přístavba garáže, která slouží jako sklad.
Další stavbou navazující na garáž je budova provozovny (menší dílny včetně soc. zařízení). Tato přístavba má samostatné měřiče energií. Je možné ji i v současnosti využít jako provozovnu pro drobnou výrobu (např. šicí dílna, kadeřnictví, kosmetika, či jen kancelář). Menší zahrádka poskytuje dostatek soukromí k odpočinku a relaxaci. Dům se nachází ve vyhledávané lokalitě pro svůj klid a výbornou docházkovou vzdálenost do centra města. V blízkosti se rovněž nachází veškerá občanskou vybavenost ( školka, škola, zdravotní středisko, vlakové i autobusové nádraží). Ideální spojení bydlení s podnikáním.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej