Popis
Nabízíme prodej rodinného domu ve Vochově u Plzně. Starší rodinný dům (zastavěná plocha 115 m2) je podsklepený a v posledních letech procházel průběžnou rekonstrukcí (střecha, komíny, okna, fasáda, topení, koupelna atd.). V prostorném suterénu je dílna se vstupem do dvora, sklepní prostory, zánovní plynový kotel a také kotelna s kotlem na tuhá paliva. Do domu je zavedena obecní voda, plyn, elektřina 230 i 400 V, internet. V přízemí je veranda, 4 pokoje, WC, 2 komory a koupelna s kuchyní. V podkroví je další pokoj a velká půda s okny do štítu. Krov je ve výborném stavu. Dům je čistý, udržovaný a ve výborném technickém stavu, stropy jsou betonové s velkou nosností, takže se nabízí i další zobytnění podkroví. Součástí prodeje je také dvojgaráž (zastavěná plocha 43 m2) a stodola (160 m2) s bývalými chlévy. Na jižní straně je malá zahrádka. Doporučujeme všem, kdo k žití potřebují nejen obytné místnosti, ale umí využít potenciál, který tyto nemovitosti nabízejí. Nemovitosti jsou bez právních vad, okamžitě volné.
Vochov je rozvíjející se obec s výbornou dopravní dostupností Plzně (vlak, autobus, MHD), v obci je mateřská škola, obchod, pohostinství, obecní úřad. Okraj Plzně je do 5 km.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej