Popis
Sterling reality Vám zprostředkuje prodej domu se zahradou a garáží v obci Kosoř, Praha - západ. Celková plocha parcely 900 m2, z toho zastavěná plocha domu a nádvoří 353 m2 (zastavěná plocha domu v přízemí 148,25 m2), vedlejší stavba bez č.p. (45 m2, zděný zahradní domek), oplocená zahrada 547 m2..

Dům je napojený na všechny sítě (vodovod, kanalizace, elektřina, plynovod), podsklepený, stav po částečné rekonstrukci - nová střecha, venkovní fasáda, část interiéru domu, plastová okna, nové podkroví, elektřina v mědi. Výška stropu 2,65m. Dispozice domu 7+1, po úpravě vnitřních prostor je možné i dům rozdělit na 2-4 bytové jednotky, nebo jej užívat jako dvougenerační dům. Parkování v garáži + možnost dalších míst na pozemku (vjezd z ulice).

Obec Kosoř je klidná lokalita v těsném blízkosti Radotína, kde se nachází veškerá občanská vybavenost (obchody, restaurace, školka a škola, atd.), dobré spojení na Pražský okruh nebo do Prahy (Smíchov 15 km).

Více informací u makléře, při rychlém jednání a seriózním jednání možná sleva z ceny. Doporučuji Vám prohlídku, ihned k prodeji.
ID nabídky: N10679

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej