Popis
Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme:Pěkný zdravý les s mladými jehličnatými stromy použitelnými na prodej jako vánoční stromy, či výtěžbu a podobně.K pozemku je přístup po zpevněných cestách. Pozemek má výměru 4647 m2. Nachází se v malebném prostředí mezi Znojemskem a Jižními Čechami.Rozhodně doporučujeme.V případě jakýchkoliv dotazů, popřípadě sjednání prohlídky, kontaktujte makléře.

Financování rádi zdarma zajistíme prostřednictvím zkušeného finančního poradce, možnost výběru z mnoha bankovních domů.Poznámka k ceně:

Cena nemovitosti je uvedena včetně provize realitní kanceláře obsahující kompletní realitní a právní služby včetně kupních smluv a právního dohledu.Naše společnost Vám zajistí kompletní právní služby, včetně kupních a depozitních smluv a plného právního dohledu, financování kupované nemovitosti až do 100%, přepisy dodavatelů energií, jednání s úřady, možnost zajištění daňového přiznání k dani z nabytí nemovitosti, jednání s katastrálním úřadem, poradenství, případně také inspekci nemovitosti a znalecký posudek za zvýhodněnou cenu - a mnoho dalšího.Prezentované informace byly získány v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej pozemků objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej