Popis
Chtěli jste vždy bydlet v novostavbě rodinného domu? Být v centru dění? Tak právě pro Vás je určena nemovitost, kterou Vám budeme představovat! Jde o rodinný dům v žádané lokalitě na ulici Vikingova v Olomouci. Tento rodinný dům nabízí prostory o celkové výměře 163 m2. Jedná se o jendopodlažní novostavbu se zahradou o výměře 150 m2 a terasou což je ideální pro ty, kteří se nechtějí starat o velkou zahradu a jen tak si lenošit v trávě. Dům je celozděný ze systému Ytong, vodorovné konstrukce jsou z hurdisků, sádrové omítky, okna z německých profilů i s kováním a to vše v kombinaci s izolačními trojskly. Dům je vytápěn plynem pomocí kondenzačního kotle. Každá místnost je regulována zvlášť. Ohřev vody je rovněž kondenzačním kotlem.

Okamžitě chcete bydlet? Pomůžeme Vám s vyřízením hypotéky ať se sny v podobě nového bydlení stanou skutečností! Ještě jedna dobrá zpráva nakonec, pokud prodáváte nemovitost, rádi Vám pomůže s prodejem a urychlíme tak cestu k novému bydlení.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej